GİZLİLİK İLKEMİZ

İnan plastik kişisel gizlilik hakkınıza saygı duyar. Bu politika kişisel gizliliğiniz ile ilgili diğer önemli hususları da tarif eder..

Site ziyaretçisi, site sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, kurumsal bilgilerimize ulaşabilir, ayrıca sitede bulunan diğer hizmetlerimizden yararlanabilir.

İnan plastik hiçbir suretle standart prosedürde toplanan kişisel bilgileri üçüncü kişi ve/veya kurumlara satmamayı taahhüt eder. Bunun yanında araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.

inanplastik.com sayfalarından birinde veya daha fazlasında, sitemiz harici internet sitelerine köprüler olabilir. İnan Plastik kendisinin işletmediği bu sitelerin kendilerine özgü gizlilik politikalarından hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz. Internet adresi http://www.inanplastik.com/ ile başlamayan siteler İNAN PLASTİK ile ilişkisi olmayan sitelerdir.

Kendi isteğimize bağlı olarak, her zaman bu politikaya değişiklik, ilave veya çıkartma yapma hakkını saklı tutmaktayız. Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişikliklerin ardından bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.