GARANTİ POLİTİKAMIZ

Hizmet kalitemizi sürekli kılmak, kaliteli, kesintisisiz ve sürekli gelişen hizmet anlayışı ve müşteri odaklı çalışmalarımız ile memnuniyetinizi garantiliyoruz.

ALICI, ürün veya ürünlerin temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin tüm ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

Sözleşme konusu ürün veya ürünler, yasal 30 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için ALICI'nın yerleşim yerinin uzaklıgına bağlı olarak ön bilgiler içinde açıklanan süre içinde ALICI veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim edilir. Bu süre ALICI’ ya daha önce bildirilmek kaydıyla en fazla 10 gün daha uzatılabilir.

Sözleşme konusu ürün, ALICI'dan başka bir yere teslim edilecek ise, teslim edilecek yerin teslimatı kabul etmemesininden şirketimiz sorumlu tutulamaz. * Şirketimiz, sözleşme konusu ürünün saglam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım klavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur.

Ürünün teslimatı için Ürün bedelinin ALICI'nın tercih ettigi ödeme şekli ile ödenmiş olması şarttır. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez ise, Şirketimiz ürünün teslimi yükümlülügünden kurtulmuş kabul edilir.

Şirketimiz nakliyeyi engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu ürünü süresi içinde teslim edemez ise, durumu ALICI' ya bildirmekle yükümlüdür.